Miks valida monteeritav raudbetoon?

• Milleks ehitada maja monteeritavast raudbetoonist?

Betoonmajad omavad head heliisolatsiooni, tulepüsivust ning on pika kasutuseaga. Raudbetoon elementidest tehtud ehitised ei allu lagunemisele ja hallitusele. Suuresildeliste monteeritavate vahelagede tõttu võib hoone välisilme olla väga erinev. Betoon on vastupidav ja naturaalne materjal, mis talub looduse kapriise.

• Milleks kasutada raudbetoon monteeritava konstruktsioonina?

Tellija naudib kõik raudbetooni eelised. Monteeritavate raudbetoonkonstruktsioonide kasutamine võimaldab rajada hooned isegi kõige karmimates ilmastikutingimustes. Ehitamise protsess võtab samuti palju vähem aega. Betoonkonstruktsioonid annavad ka tohutuid võimalusi kaasaegses arhitektuuris. Suur konkurents elementide tootjate vahel teeb tooted hinna poolest kättesaadavaks.

• Mis vahe on ehitamisel kasutades monteeritavaid konstruktsioone ja traditsioonilisi viise?

Kaasaegsete monteeritavate konstruktsioonide ja kasutamine oluliselt kiirendab ehitusprotsessi, mis tähendab ka raha säästmist.

• Millised on raudbetooni võimalused arhitektuuris?

Sõltumata konstruktsiooni tüübist, võimaldab raudbetoon püstitada erinevate konfiguratsioonide ja otstarbega hooneid. Võta meiega ühendust ja saa rohkem teada!

• Miks eelpingestatud betoon kasutatakse tavalise betooni asemel?

Eelpingestatud betooni kasutatakse tavaliselt horisontaalsete elementide puhul, et vähendada elemendi rislõike kõrgust. Seda konstruktsioonitüüpi kasutatakse suurte sillete korral, et vältida elemendi lõhenemist ja deformatsiooni.

• Miks raudbeton on nii raske materjal?

Tegelikult on betooni mass on 31% terase massist (betooni tihedus on 2500 kg/m3, terase tihedus on 7850 kg/m3). Võrdluseks võib tuua ärihoone, mille kaal on kõigest 19% võrra suurem raudbetooni kasutamisel (vahelaed, seinad, katus, postid), kui sama hoone kaal teraskarkassi kasutades koos r/b vahelagedega.

• Kui sa ikka veel kahtled…

Uuri veel 100 monteeritava raudbetooni eelist….